“DO TË JETË NDER I MADH”/ Krahë Duas dhe Lorikut, Ermal Meta tregon emocionet për…(FOTO) – AlpeGossip
“DO TË JETË NDER I MADH”/ Krahë Duas dhe Lorikut, Ermal Meta tregon emocionet për…(FOTO)

“DO TË JETË NDER I MADH”/ Krahë Duas dhe Lorikut, Ermal Meta tregon emocionet për…(FOTO)

Artistët shqiptarë që po korrin suksese në skenën ndërkombëtare do të mblidhen bashkë në një event që do të organizohet në Romë të Italisë.

Ky event do të jetë një bashkim për heroin e kombit, Skenderbeun, ku do mblidhen  fytyra të njohura si Inva Mula, Dua Lipa, Erza, Genc Tukici, Eno Peci, Lorik Cana, Olen Cezari, Elhaida Dani dhe Ermal Meta.

Ditën e  sotme këngëtari Ermal Meta ka publikuar linkun e  lajmit dhe sipër saj shkruan: “Do të jetë një nder i madh”