DUKE SHIJUAR LIDHJEN E RE/ Loredana dhe Zuna kapen mat – AlpeGossip
DUKE SHIJUAR LIDHJEN E RE/ Loredana dhe Zuna kapen mat

DUKE SHIJUAR LIDHJEN E RE/ Loredana dhe Zuna kapen mat

Prej disa muajsh, reperja shqiptare Loredana Zefi dhe reperi Zuna, po shijojnë romancën e tyre të re.
Pas ndarjes së bujshme nga Mozzik, lidhja e re me reperin e njohur e ka sjellë sërish Loredanën në qendër të vëmendjes së mediave


Megjithëse nuk kanë preferuar të flasin në publik për marrëdhënien e tyre, gjestet kanë treguar se ata janë në një romancë.
Çifti u pa në festën e Shën Valentinit në të njëjtin vend dhe në media qarkulluan foto të tyre.


Bashkë ata janë parë edhe ditën e sotme, në një aeroport në Zvicër dhe “Prive.al”, shkruan se dyshja ka qëndruar bashkë në çdo moment.
Nuk dihet destinacioni që kanë zgjedhur për të udhëtuar megjithatë duket se do të kalojnë disa ditë pushimi së bashku.


Edhe Loredana ka publikuar në Insastory një foto ku shfaqet në një avion, por as ajo nuk e zbulon destinacioni.
Kohët e fundit marrëdhënia e Mozzik dhe Loredanës nuk është më aq e mirë dhe mbase në të ka ndikuar lidhja e re e reperes.