E ka “SHEFE” por shikoni si i thërret Albana Osmani Lori Hoxhës: Kaq pikë je… (FOTO) – AlpeGossip
E ka “SHEFE” por shikoni si i thërret Albana Osmani Lori Hoxhës: Kaq pikë je… (FOTO)

E ka “SHEFE” por shikoni si i thërret Albana Osmani Lori Hoxhës: Kaq pikë je… (FOTO)

Lori dhe Sara Hoxha ndodhen akoma në rivierën franceze. Franca ishte destinacioni i Vis Bajraktarit për të festuar ditëlindjen e tij ku ishin të ftuara edhe motrat Hoxha. Mirëpo përtej jetës luksoze Lori dhe Hoxha na tregojnë shpesh herë raportin e ngushtë mes tyre. Aq të ngushtë saqë Lori mund t’i vjedhë syzet motrës së saj më të vogël dhe nuk e ka problem t’u tregojë të gjithë ndjekësve të saj. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në një helikopter dhe thotë që i ka vjedhur syzet Sarës, por Albana Osmani, prej vitesh moderatore në Top Channel, nuk e ka fare mendjen te ajo që tha Lori, por e quan “shpirtush”.