E MARTUAR PREJ 17 VITESH/ Njihuni me bashkëshortin e Artjola Toskës (FOTO) – AlpeGossip
E MARTUAR PREJ 17 VITESH/ Njihuni me bashkëshortin e Artjola Toskës  (FOTO)

E MARTUAR PREJ 17 VITESH/ Njihuni me bashkëshortin e Artjola Toskës (FOTO)

Ndonëse është një nga artistet më të dashura të muzikës shqiptare, Artjola Toska  rrallëherë është përfolur për jetën e saj private.
Artistja ka preferuar që jetën e saj personale ta mbajë të tillë në kuptimin e plotë të fjalës, duke u kujdesur që të mos ndajë me publikun foto apo detaje të tilla.
Artjola është e martuar prej 17 vitesh me bashkëshortin e saj që duhet Adi dhe siç është shprehur në një intervistë në programin “Rudina”, për çiftin ka qenë dashuri me shikim të parë, takimi në Prizren teksa Toska këndonte në një festë private të të njohurve të Adit.