Elvana pa sukses edhe këtë herë? Flori Mumajesi e ka THUMBIN gati (FOTO) – AlpeGossip
Elvana pa sukses edhe këtë herë? Flori Mumajesi e ka THUMBIN gati (FOTO)

Elvana pa sukses edhe këtë herë? Flori Mumajesi e ka THUMBIN gati (FOTO)

Emri i këngëtares Elvana Gjata deri vonë ishte i lidhur ngushtë me atë të këngëtarit dhe kompozitorit Flori Mumajesi.

Mes tyre është përfolur shumë një lidhje dashurie, por nuk është pranuar dhe nuk është folur nga dy artistët në fjalë.

Pas shumë vitesh bashkëpunimesh dhe hitesh mes tyre, rruga e Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit u nda, shkruan Albeu.com.

Elvana sot ka publikuar këngën e re në Amerikë, të cilin duket se nuk e ka mbështetur njeri nga bashkëpunëtorët ndërkombëtarë.

Madje as ka marrë shumë klikime dhe për këtë duket se Flori ka thumbin e tij.

Ai ka publikuar një foto mes fansave ku tregon qartë pasionin dhe pelqimin që kanë fansat për të dhe sesi e con skenën në këmbë.