ENCA ËSHTË GATI PËR EPOKËN E RE/ Këngëtarja bën ndryshimin e madh – AlpeGossip
ENCA ËSHTË GATI PËR EPOKËN E RE/ Këngëtarja bën ndryshimin e madh

ENCA ËSHTË GATI PËR EPOKËN E RE/ Këngëtarja bën ndryshimin e madh

Enca Haxhia njihet për natyrën e saj mjaft ekstravagante dhe prej kësaj vihet gjithnjë në qëndër të vëmëndjes. Artistja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh poston foto provokuese të cilat përfliten shumë.

Ajo ka padyshim shumë fansa që e mbështesin dhe frymëzohen nga këngët që Enca bën. E së fundmi bukuroshja na ka bërë me dije se është gati për një epokë të re. Përmes një postimi në rrjetin social instagram, Enca na ka treguar se është në hapat e një fillimi të ri, ndoshta në muzikë ose në jetën  e saj personale.

Në foto këngëtarja shihet në një sallon bukurie teksa është duke lyer flokët. “E dini vetë ju, kur një vajzë lyen flokët bëhet gati për një epokë të re. Bjonde apo Brune mendoni”, -ka përfunduar Enca postimin e saj. Nuk dihet nëse do shndërrohet në blonde bukuroshja jonë, por ajo që me siguri dimë është se do të duket një yll i vërtetë.