Fansi e acaron, i kthehet Uindi Haxhia: Tu lëndua egoja mashkullore? Kur më the je… (FOTO) – AlpeGossip
Fansi e acaron, i kthehet Uindi Haxhia: Tu lëndua egoja mashkullore? Kur më the je… (FOTO)

Fansi e acaron, i kthehet Uindi Haxhia: Tu lëndua egoja mashkullore? Kur më the je… (FOTO)

Uindi Haxhia është bërë një prej figurave më të njohura të showbizit shqiptar. Ajo bie shpesh në sy për shkak të lookut të saj, të cilin e ndryshon herë pas here. Jo vetëm për pamjen, por Uindi është mjaft e komentuar edhe për fotot e saj provokuese në Instagram, me të cilat çmend fansat.

Disa minuta më parë ajo ka publikuar një foto të nxehtë me bikini, ku ekspozon të pasmet e saj. Mirëpo, ajo që vihet re është komenti i një fansi, i cili mesa duket e ka bezdisur Uindin.

Ajo nuk ka duruar dhe i është përgjigjur atij, duke treguar në publik se çfarë ai i shkruante në mesazhet private.
“Po ti kur më shkruajte mua ‘je si shpirt’, tani komenton kështu. S’ke faj, të lëndohet egoja mashkullore kur të kthejnë përgjigje në direct message.”- i shkruan Uindi atij.