Flokët kapur dhe pa tualet, gazetaren shqiptare nuk e kishim parë asnjëherë kështu (FOTO) – AlpeGossip
Flokët kapur dhe pa tualet, gazetaren shqiptare nuk e kishim parë asnjëherë kështu (FOTO)

Flokët kapur dhe pa tualet, gazetaren shqiptare nuk e kishim parë asnjëherë kështu (FOTO)

Ajo njihet për publikun shqiptar si një ndër moderatoret që flet më shumë, por nuk mbeten pas edhe kaçurrelat e saj bjondë me të cilat ajo identifikohet.

Kësaj here Fatma Haxhialiu na ka treguar të gjithëve se si duket pa make up dhe me flokët e kapura bisht, dhe vlen për t’u theksuar se nuk njihet thuajse fare.

Në një video të postuar në Instastory, Fatma është shfaqur mjaft ndryshe, duke nxjerrë në pah tiparet e saj pa asnjë ndërhyrje të jashtme.