Geti dhe Flori rikthejnë kohët e vjetra? Çfarë po përgatisin bashkë? (VIDEO) – AlpeGossip
Geti dhe Flori rikthejnë kohët e vjetra? Çfarë po përgatisin bashkë? (VIDEO)

Geti dhe Flori rikthejnë kohët e vjetra? Çfarë po përgatisin bashkë? (VIDEO)

Nëse rikthehemi pas në kohë do të sjellim në mendje bashkëpunimin e tyre të dikurshëm në këngën ‘Baby’.

Por si duket dyshja Getoar-Flori po mendojnë të risjellin edhe një tjetër ‘boom’ me një tjetër bashkëpunim Reperi dhe këngëtari janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kanë lënë të kuptohet se po bëhen gati të sjellin një projekt të ri.