HABIT SHEILA/ Refuzon bashkëpunimet me Beatrix, Fifin dhe Semin (VIDEO) – AlpeGossip
HABIT SHEILA/ Refuzon bashkëpunimet me Beatrix, Fifin dhe Semin (VIDEO)

HABIT SHEILA/ Refuzon bashkëpunimet me Beatrix, Fifin dhe Semin (VIDEO)

Këngëtarja Sheila Haxhiraj duket se do ta refuzonte kollaj një bashkëpunim me tre këngëtaret kolege të saj si Fifi, Semi Jaupaj dhe Beatrix Ramosaj me të cilat ndau dhe shtëpinë e Big Brother.

Në një intervistë për “Jonida’s Room” Sheila është pyetur se me cilën nga vajzat do ta donte një bashkëpunim dhe ajo ka thënë se do të donte të realizonte një këngë me Dj Dagz dhe PM.

E habitshme apo jo?!