Hiqet nga puna spikerja që çmendi shikuesit me gjoksin jashtë, ja çfarë i ndodhi – AlpeGossip
Hiqet nga puna spikerja që çmendi shikuesit me gjoksin jashtë, ja çfarë i ndodhi

Hiqet nga puna spikerja që çmendi shikuesit me gjoksin jashtë, ja çfarë i ndodhi

Spikerja e njohur e ‘Zjarr Tv’, Greta Hoxha, e cila çmendi shikuesit teksa dilte gjysmë e zhveshur dhe me gjoksin jashtë gjatë edicionit të lajmeve, është pushuar nga puna.

Sipas ‘Newsbomb’, spikerja ka pasur mosmarrëveshje me pronarin e saj, Ismet Drishti, i cili e ka shkarkuar nga pozicioni që kishte.

Tashmë Greta Hoxhën nuk do ta shohim më gjatë transmetimit të lajmve në ‘Zjarr Tv’.