Pasi e përgëzoi për performancën në BOTËROR, shikoni çfarë bën Rita Ora për Era Istrefin (FOTO) – AlpeGossip
Pasi e përgëzoi për performancën në BOTËROR, shikoni çfarë bën Rita Ora për Era Istrefin (FOTO)

Pasi e përgëzoi për performancën në BOTËROR, shikoni çfarë bën Rita Ora për Era Istrefin (FOTO)

Performanca e Era Istrefit në finalen e Botërorit 2018 tërhoqi vëmendje botërore. Një ndër ata që e ndoqën ishte edhe këngëtarja tjetër shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e cila ashtu si Dua Lipa komentoi dhe uroi Erën për performancën. Pas këtij komenti, Rita edhe e ka ndjekur këngëtaren në Instagram duke i bërë ‘follow’. Është bukur kur këngëtaret nuk shfaqin aspak xhelozi ndaj njëra-tjetrës, por përkundrazi, tregojnë mbështetje para një bote të tërë. Ndërsa janë në pritje të një bashkëpunimi mes këngëtareve shqiptare me famë botërore pasi me siguri do të konsiderohej bashkëpunimi i vitit.