I JEP FUND BEQARISË/ Martohet këngëtarja shqiptare, ceremonia mbahet në shtëpi për shkak të Covidit (FOTO) – AlpeGossip
I JEP FUND BEQARISË/ Martohet këngëtarja shqiptare, ceremonia mbahet në shtëpi për shkak të Covidit (FOTO)

I JEP FUND BEQARISË/ Martohet këngëtarja shqiptare, ceremonia mbahet në shtëpi për shkak të Covidit (FOTO)

Këngëtarja shqiptare Aida Doçi është martuar me Naser Qelin, menaxherin e saj shumëvjeçar të karrierës.

Prive.al ka siguruar fotografi që shfaqin Aidën nuse shoqëruar me një urim për martesë. Kengetarja shkelqen e veshur me fustanin e nuserise ndersa ceremonia është zhvilluar në shtëpi, për shkak të situatës me pandeminë.

Lidhja e Aides me menaxherin e saj u zbulua pak dite me pare. Dyshimet nisën pas fotografive të Aidës me unazë në gisht dhe burime për “Prive” zbuloi se këngëtarja ishte fejuar sipas të gjitha traditave shqiptare.

Naseri prej 5 vitesh ka qenë krah Aidës në drejtimin e karrierës. Periudha e kaluar në punë duket se i ka bindur Aidën dhe Naserin që bëjnë bashkë edhe për jetë private, përtej muzikës.