I thonë për të marrë pjesë në ‘Fast e Furios 9’, ish banorja e Big Brother i habit të gjithë me reagimin e saj…[FOTO] – AlpeGossip
I thonë për të marrë pjesë në ‘Fast e Furios 9’, ish banorja e Big Brother i habit të gjithë me reagimin e saj…[FOTO]

I thonë për të marrë pjesë në ‘Fast e Furios 9’, ish banorja e Big Brother i habit të gjithë me reagimin e saj…[FOTO]

Ka momente në jetë që pothuajse kushdo ka dëshirë që të arrijë maksimumin e limiteve dhe të ndiejë që adrenalina ti burojë me ritme të shpejta në gjak.

Edhe Xhensila Pere na ka treguar se di si ta shijojë momentin, dhe këtë e themi duke u bazuar në një video të postuar në Instastory nga ish-banorja e BB.

Teksa ndodhet në makinë, Xhensila fokuson kilometrazhin e makinës dhe shpejtësia shikohet të jetë tepër e lartë duke kaluar paska limitet.

Më pas ka qenë po ish banorja e BB e cila ka treguar një mesazh që i kanë dërguar në lidhje me këtë video.

“Prit kur të vij ndonjë ftesë për xhirimet e Fast e Furios 9”, shkruhet në mesazhin që i kanë dërguar, ndërsa Xhensila pasi e ka publikuar është përgjigjur me mbishkrimin: “Imagjinoj veten çfarë çifti mund të jem me Vin Diesel. Se është e sigurt që do i ndaja këta të dy”, shprehet Xhensila duke i bërë tag aktorit Vin Diesel dhe Michele Rodriguezit, çiftit kryesor në filmin Fast and Furios.

Me siguri Vin Diesel do ta dëshironte një vajzë seksi si Xhensila Pere përkrah tij në realizimin e filmit të ri “Fast and Furious 9”.