“JA PËR KË DO JEPJA JETË”/ Ronela Hajati e thotë troç në Instagram (FOTO) – AlpeGossip
“JA PËR KË DO JEPJA JETË”/ Ronela Hajati e thotë troç në Instagram (FOTO)

“JA PËR KË DO JEPJA JETË”/ Ronela Hajati e thotë troç në Instagram (FOTO)

Me një natyrë të hapur dhe shumë të çiltër Ronela Hajati nuk nguron t’i kthejë gjithnjë përgjigje fansave, për pyetjet që ata kanë.

Përmes opisonit “Ask Me” në Instagram, ndjekësit e Ronelës i kanë bërë asaj pyetje nga më të ndryshmet ku më interesantja ishte nëse do të jepte jetën për dikë.

Ja si iu përgjigj Ronela:

“Mbase për fëmijët e mi, po për gjë tjetër jo”!

Ndonëse ende nuk është bërë nënë, këngëtarja ka treguar së dëshiron të ketë dy fëmijë. Kjo ndoshta sepse ajo është fëmijë i vetëm dhe e ka ndjerë mungesën e të pasurit një motër ose të një vëllai në familje.

Kujtojmë se disa javë më parë, kryefjala e mediave rozë ishte ndarja e mundshme mes këngëtares së njohur Ronela Hajati dhe Young Zerka.

Pavarësisht se asnjëherë nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre, u përfol se arsyeja që çoi në ndarje lidhej me faktin se Ronela dëshironte ta zyrtarizonte lidhjen me Zerkën, duke qenë se ata bashkëjetonin.