JOSHËSE/ Por a e keni idenë sa kushton ÇANTA që mban Oriola Marashi? (FOTO) – AlpeGossip
JOSHËSE/ Por a e keni idenë sa kushton ÇANTA që mban Oriola Marashi? (FOTO)

JOSHËSE/ Por a e keni idenë sa kushton ÇANTA që mban Oriola Marashi? (FOTO)

Teksa e shohim Oriolën me një veshje kaq joshëse e që e tregon së tepërmi elegante, u tunduam të shihnim çdo detaj të kuruar në pamjen e saj. Dhe çfarë gjetëm…?

Aksesori kryesor në look-un e modeles është çanta “YSL” në një ngjyrë pink të anuar në atë ngjyrë vjollcë.

Mirëpo sa kushton vallë çanta e Oriolës? Aq sa e bukur ka edhe një çmim “të kripur” prej 1. 250 euro. Por mesa duket edhe modelja qenka fiksuar me të, shohim se e ka zgjedhur ta kombinojë dhe ta ketë me vete edhe me veshjet e tjera. ALPEgossip.al

 

 

View this post on Instagram

🕺🏽

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

 

View this post on Instagram

😝

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on