Klaudia Pepa NGACMON edhe njëherë rrjetin me VIDEON provokuese! Këmbët hapur dhe me… – AlpeGossip
Klaudia Pepa NGACMON edhe njëherë rrjetin me VIDEON provokuese! Këmbët hapur dhe me…

Klaudia Pepa NGACMON edhe njëherë rrjetin me VIDEON provokuese! Këmbët hapur dhe me…

Është një nga balerinat më të pëlqyera dhe të talentuara të momentit dhe shpesh Klaudia Pepa komentohet edhe për shkak të postimeve të saj në rrjete sociale.

Gjithmon poste të cuditshme, shpeshehrë provokuese, Klaudia nuk ka lënë më vend për imagjinatë.

Këtë herë ajo është shfaqur teksa bën sparkatën në një divan të zi, ku pranë ka një qen husky.

Klaudia ka thyer rekordin e vëmendjes me këtë video.

#oscar ❤️❤️❤️ 😂😂😂 #husky #huskylover #dog

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on