“KUR DASHURIA MBARON”/ Vip-at që na befasuan me ndarjen: Nga Klaudia me Albin tek…(FOTO) – AlpeGossip
“KUR DASHURIA MBARON”/ Vip-at që na befasuan me ndarjen: Nga Klaudia me Albin tek…(FOTO)

“KUR DASHURIA MBARON”/ Vip-at që na befasuan me ndarjen: Nga Klaudia me Albin tek…(FOTO)

Këtë vit një vëmendje të veçantë në mediat rozë e kanë marrë martesat e bujshme të vipave më të pëlqyer për publikun.

E megjithatë, duhet ta pranojmë se edhe ndarjet e disa prej personazheve të njohura nuk shpëtuan nga diskutimet në rrjetet sociale apo portalet, të cilat nuk i prisnim fare po fare të ndodhnin.

Personazhet e njohura të ekranit na treguan se edhe dashuria “mbaron” edhe pas shumë vitesh bashkëjetesë ose martesë. Ndarja e fundit që nuk kaloi pa u komentuar ishte çifti Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra ku të dy vendosën ti jepnin fund fejesës.

Ne ju njohim me disa nga lidhjet më të përfolura në media që i dhanë fund mardhënies së tyre.

Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra

Jonida Maliqi dhe Gent Prizreni

Eneda Tarifa dhe Erjon Zaloshnja

Bora Zemani dhe Vin Veli

Albi Nako & Klaudia Pepa

/AlpeNews.al