KUR MAMIN E KAPIN TË QARAT DHE NDJENJAT/ Vip-et bëjnë këto dedikime dhe ne u prekëm (FOTO) – AlpeGossip
KUR MAMIN E KAPIN TË QARAT DHE NDJENJAT/ Vip-et bëjnë këto dedikime dhe ne u prekëm (FOTO)

KUR MAMIN E KAPIN TË QARAT DHE NDJENJAT/ Vip-et bëjnë këto dedikime dhe ne u prekëm (FOTO)

Së fundmi showbizi shqiptar është mbushur em nëna të reja të cilat nuk ngurojnë të ndajnë emocionet e mëmësis edhe me ndjekësite  tyre në Instagram. Mirëpo  edhe ato që ka vite që e shijojnë këtë titull duket se nuk do të ndalen me dedikimet emocionuese të cilat na përlotin shpesh.

Javët e fundit nënat e showbizit kanë “bombarduar” Instagramin em foto të ëmbla dhe shkrime të gjata të ndjera. Sigurisht që këto postime nuk kanë qënduar larg vëmendjes së mediave dhe fansave.

Shihni postimet e fundit më  të ndjera dhe emocionuese të cilat vip-et kanë publikuar në rrjetet sociale bashkë m fkëto foto.

Elita Rudi

Miriam Cani

View this post on Instagram

Parajsa ime ne toke💘

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Bieta Sulo

Sara Hoxha

AlpeNews.al