Kur ta bën qejfin Beyonce! Ermal Mamaqi i kërkon këngëtares të kërcejnë napolonin… (VIDEO) – AlpeGossip
Kur ta bën qejfin Beyonce! Ermal Mamaqi i kërkon këngëtares të kërcejnë napolonin… (VIDEO)

Kur ta bën qejfin Beyonce! Ermal Mamaqi i kërkon këngëtares të kërcejnë napolonin… (VIDEO)

Ai është personi i surprizave. Nëse dikush nga ju do të takonte Beyoncen, me siguri nuk do t’i thoshte atë që i tha Ermal Mamaqi me zë të lartë. Moderatori bashkë me bashkëshorten, Elvanën dhe Almeda Abazin me partnerin, udhëtuan drejt Francës për të ndjekur nga afër koncertin e Beyonces me Jay Z-në.

Përveç atmosferës së krijuar nga këngëtarët, nuk munguan as komentet pikante dhe me humor nga moderatori.

Në mes të koncertit ai i bën një kërkesë Beyonces me zë të lartë. ‘Na kap një napolon’, dëgjiohet të thotë Mamaqi me zë të lartë ndërkohë që knëgatrja kalo para tij. Po ju, çfarë do t’i kërkonit Beyonces po ta kishit përballë?