Linda Morina e mbuluar nga gjaku, çfarë i ka ndodhur këngëtares? (FOTO) – AlpeGossip
Linda Morina e mbuluar nga gjaku, çfarë i ka ndodhur këngëtares? (FOTO)

Linda Morina e mbuluar nga gjaku, çfarë i ka ndodhur këngëtares? (FOTO)

Linda Morina është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë dhe shpesh shndërrohet në qendër të vëmendjes me batutat apo fotot që publikon.

Së fundmi ajo i befasoi të gjithë duke lançuar këngën e saj të parë me Lek Plepin.

Mirëpo, duket se Lindës i pëlqen të merret me të gjitha fushat. E njohim si këngëtare, si një kuzhiniere e zonja, një psikologe dhe mbi të gjitha një mjeke popullore.

Nuk kishte kurrsesi si të mungonte futbolli dhe pikërisht duket të jetë Botërori ai që e ka përgjakur këngëtaren.

Përmes një fotoje të publikuar në profilin e saj në Facebook, ajo thotë se Franca do të vdesë në botëror dhe këtë po e nuhat përmes “gjakderdhjes së saj”.

Linda shkruan:

Gjakderdhje, po vdes Franca

xhakderdhje po vdes fanca

Gepostet von Linda Morina Offishëlll am Donnerstag, 12. Juli 2018