LINJA TË TONIFIKUARA / Mimoza Shkodra pozon me bikini në Barcelonë (Foto) – AlpeGossip
LINJA TË TONIFIKUARA / Mimoza Shkodra pozon me  bikini në Barcelonë (Foto)

LINJA TË TONIFIKUARA / Mimoza Shkodra pozon me bikini në Barcelonë (Foto)

Mimoza Shkodra ka lënë pak anash koncertet.

Këngëtarja ka vendosur siç duket të relaksohet pak, e kësaj radhe ka zgjedhur Barcelonën.

Ajo në llogarinë Instagram ka postuar disa imazhe ku shihet në plazhë, teksa pozon në bikini.

Si gjithnjë ajo josh me linjat e saj të tonifikuara dhe ëmbëlsinë që e karakterizon.