Luzja e “Portokallisë” tregon arsyen pse është beqare dhe s’ka faj – AlpeGossip
Luzja e “Portokallisë” tregon arsyen pse është beqare dhe s’ka faj

Luzja e “Portokallisë” tregon arsyen pse është beqare dhe s’ka faj

Ajo është një nga aktoret më të dashura të spektaklit të humorit “Portokalli”.

Bëhet fjalë për aktoren Renada Caci, e cila ndryshe njihet me emrin “Luze”. Mbrëmjen e djeshme aktorja ishte e ftuar në “Top Arena” në Top Channel ku foli pak më shumë për jetën e saj.

Renata tregoi arsyen se pse është beqare akoma.

Nuk ka asgjë të re. Unë jam single. Nuk të lënë këto 18-tëshet që kanë hyrë në treg!”- është shprehur Luzja.

Renada Caci është ndarë nga balerini Klinton Zeqiraj, i cili ishte tetë vjet më i ri se ajo.