“MBAROI ZHVESHJA”/ Moderatoret shqiptare zgjodhën këmisha dhe xhaketa për fillimin e sezonit (FOTO) – AlpeGossip
“MBAROI ZHVESHJA”/ Moderatoret shqiptare zgjodhën këmisha dhe xhaketa për fillimin e sezonit (FOTO)

“MBAROI ZHVESHJA”/ Moderatoret shqiptare zgjodhën këmisha dhe xhaketa për fillimin e sezonit (FOTO)

Sezoni i ri televiziv ka filluar dhe moderatoret shqiptare kanë filluar emisionet e tyre.

Ky sezon pati shumë lëvizje edhe ndryshime të bujshme por një detaj që nuk mund ti shëtonte syrit tonë ishte pikërisht veshja.

Me siguri të gjithë po prisnin të shihnin  moderatoret në ekran me dekolte të hapura dhe funde të shkutra por kjo nuk ndodhi.

Mesa duket “epoka e zhveshjes” ka marrë fund pasi prezantuset tona “na befasuan” me daljen e tyre duke zgjedhur të gjitha këmisha edhe xhaketa. Të gjitha duket se përqafuan stilin serioz duke e kombinuar me formatin e emsionit.

Redaksia e AlpeNews ju njeh me disa nga  moderatoret të cilat në fillimin e emsionit preferua  veshjet me xhaketa dhe këmisha

Luana Vjollca

Rudina Magjistari

Nevina Shtylla

Eni Vasili

Bieta Sulo

Fatma Methsani

/AlpeNews.al