MBYLLET EMISIONI I GATIMIT TË ALFIOS DHE INDRITIT/ Do të zëvëndësohet nga një tjetër format që do ketë… – AlpeGossip
MBYLLET EMISIONI I GATIMIT TË ALFIOS DHE INDRITIT/ Do të zëvëndësohet nga një tjetër format që do ketë…

MBYLLET EMISIONI I GATIMIT TË ALFIOS DHE INDRITIT/ Do të zëvëndësohet nga një tjetër format që do ketë…

Alfio dhe Indriti ishin pjesë e paraditeve në televizionin Klan me emisionin “Sfida e gatimit”. Por, së fundmi mësohet se ky format do të zëvendësohet nga një i ri, në qendër të së cilit do të jetë sërish gatimi.

Aktorja Marjana Kondi dhe shefi i kuzhinës Arvin Kita do të vijnë në Klan me “Aromë dreke”. Dyshja do të na shoqërojë për 6 ditë në javë, nga e hëna në të shtunë, ndërsa përpos recetave të ndryshme e pjatave plot shije, Marjana dhe Arvini kanë premtuar humor e batuta.

Orari i transmetimit do të jetë ora 11:00, ndërsa pritet që të ftuarit të mos mungojnë. /News31.al