Pornostarja shqiptare që ka fiksuar reperat është shtatzënë/ Ky detaj i tregon të gjitha (FOTO) – AlpeGossip
Pornostarja shqiptare që ka fiksuar reperat është shtatzënë/ Ky detaj i tregon të gjitha (FOTO)

Pornostarja shqiptare që ka fiksuar reperat është shtatzënë/ Ky detaj i tregon të gjitha (FOTO)

Alby Rydes është një pornostare e njohur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe origjina e saj është nga Shqipëria. Ajo nuk rresht së treguari origjinën e saj në rrjetet sociale dhe ky ndoshta është një ndër arsyet se pse shumë repera shqiptarë e kanë ndjekur në Instagram, apo i kanë pëlqyer fotot e saj. Bëhet fjalër për vëllezërit Getinjo e Mozzik, Stresi, por edhe Ledri Vulla.

Edhe pse ka hequr dorë nga roli i aktores në filmat me pullë të kuqe, ish-pornostarja me origjinë shqiptare, e njohur me pseudonimin Alby Rydes, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar disa foto ku tregon asetet e saj, por fansat e shumtë që e ndjekin, kanë vënë re lajmin e madh… ajo është shtatzënë. Më pas Alby ka vijuar me postimet duke lënë të kuptohet se është në javën e 33 të shtatzënisë, dhe fëmija që pritet të lindë do të jetë i shenjës së horoskopit akrepi, ashtu sikundër është edhe ajo.