ME PUSHIME LUKSOZE NË HAWAI/ Bebe Rexha “çmend” fansat me pozat “hot” – AlpeGossip
ME PUSHIME LUKSOZE NË HAWAI/ Bebe Rexha “çmend” fansat me pozat “hot”

ME PUSHIME LUKSOZE NË HAWAI/ Bebe Rexha “çmend” fansat me pozat “hot”

Këngëtarja e famshme, Bebe Rexha, është duke shijuar së fundmi pushimet në ishullin e Hawaiit.

31-vjeçarja është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale dhe nuk ka ngurruar të ndajë me ndjekësit e saj foto dhe video nga pushimet luksoze. Këngëtarja me origjinë shqiptare duket mjaft seksi teksa kërcen nën ritmet e muzikës latine, e veshur me bikini

Nga pushimet luksoze në Hawaii, Bebe Rexha “çmend”

Videoja e postuar në Tik-Tok-un e saj, ku ajo dukë bërë lëvizje provokuese nxjerr në pah format e saj, ka marrë mjaft pëlqime dhe komente pozitive.

Ajo ka ndarë edhe me ndjekësit e Instagrami foto dhe video nga pushimet, ku nuk kanë munguar gjithashtu pozat e nxehta.

Nga pushimet luksoze në Hawaii, Bebe Rexha “çmend”