ME SIGURI E KENI MENDUAR DHE JU! Shihni ndryshimin drastik të Ponit pas operacioneve plastike (FOTO) – AlpeGossip
ME SIGURI E KENI MENDUAR DHE JU! Shihni ndryshimin drastik të Ponit pas operacioneve plastike (FOTO)

ME SIGURI E KENI MENDUAR DHE JU! Shihni ndryshimin drastik të Ponit pas operacioneve plastike (FOTO)

Këngëtarja e njohur Poni është shumë e dashur për publikun shqipëtar. Edhe pse ka vite që është pjesë e ekranit, ajo nuk e ka humbur vëmendjen që ka patur si në fillim. Ajo vazhdon të komentohet shumë për muzikën që ka bërë dhe që vazhdon të bëjë.

Kohët e fundit, një arsye tjetër që këngëtarja është komentuar shumë ka të bëjë me pamjen e saj. Edhe pse tani e bukur dhe me tipare perfekte, Poni nuk është dukur gjithmonë kështu. Pikërisht, prej faktit që ka vite që është pjesë e ekranit, ne mund të kuptojmë se ajo ka ndryshuar shumë dhe kjo prej operacioneve plastike.

Nëse shohim foto të vjetra të Ponit mund ta kuptojmë qartë këtë gjë. Mund të kuptojmë se këngëtarja ka ndërhyrë në buzë dhe mollëzat. Por duke qenë se asgjë nuk është pranuar nga ana e saj, këto vazhdojnë të mbeten dyshime. /AlpeGossip.al