MIQ PREJ KOHËSH/ Besi bën krahasimin më të ÇUDITSHËM duke e “KRYQËZUAR” në një… (FOTO) – AlpeGossip
MIQ PREJ KOHËSH/ Besi bën krahasimin më të ÇUDITSHËM duke e “KRYQËZUAR” në një… (FOTO)

MIQ PREJ KOHËSH/ Besi bën krahasimin më të ÇUDITSHËM duke e “KRYQËZUAR” në një… (FOTO)

Vip-at ndonjëherë janë aq të paparashikueshëm saqë habisin me lëvizjet e tyre të papritura.

Bes Kallaku në këtë sferë nuk ngelet mbrapa dhe kjo e thënë pasi me postimet në Instagram shpesh na tregon të reja që janë surpriza për publikun.

Bes kallaku dhe Erjon Isai janë dy kolegë gjithashtu dhe miqë prej kohësh me njeri-tjetrin, shpesh here i kemi parë në versione të ndryshme bashkë , ata e nise këtë fillimisht në portokalli dhe vazhdojnë akoma të jenë shumë teë lidhur bashkë.

Së fundmi Besi nuk i ndalon batuata duke i hedhur një foto Erjonit i cili nuk do të dëshironte ta shikonte.

Përgatiti: AlpeNews.al