Ndryshon dhe Fjolla Morina, ja si duket këngëtarja me look-un e ri (FOTO) – AlpeGossip
Ndryshon dhe Fjolla Morina, ja si duket këngëtarja me look-un e ri (FOTO)

Ndryshon dhe Fjolla Morina, ja si duket këngëtarja me look-un e ri (FOTO)

Është ndër artistet më të komentuara në shtypin rozë
Bëhet fjalë për Fjolla Morinën e cila shquhet për linjat trupore bombastike që bën edhe mediat të flasin për të.

Ajo në asnjë imazh të saj nuk lë pa publikuar gjoksin gjigant, por siç duket në këto të fundit ka ndryshuar paksa.

Ajo nuk e ka problem ndryshimin e llukut pasiçë vazhdimisht bën eksperimente por, kalimin nga brune në bionde mund të themi se ka bërë gabimin më të madh.

Kjo pamje e fundit e Fjollës nuk lë shumë për të dëshiruar, madje nuk i shkon aspak. Më poshtë shikoni fotografitë dhe binduni..

Ndryshe, në muzikë është mjaft aktive. Projekti i fundit që e ka lansuar është ‘CULO’, në bashkëpunim me Mumën.