NË NJË LIDHJE DASHURIE? Erjola Doçi i dërgon mesazhin romantik Atdhe Xharavinës: Më ka marrë… – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE DASHURIE? Erjola Doçi i dërgon mesazhin romantik Atdhe Xharavinës: Më ka marrë…

NË NJË LIDHJE DASHURIE? Erjola Doçi i dërgon mesazhin romantik Atdhe Xharavinës: Më ka marrë…

Erjola Doçi dhe Atdhe Xharavina janë dy ish-konkurrentët e “Kepit të Tundimeve” që kanë krijuar dyshime se mund të jenë në një lidhje dashurie.

Mes dyshes nuk kanë munguar ngacmimet dhe flirtimet gjatë reality-showt. Në një nga skenat më virale në rrjetet sociale, Atdheu ka ndihmuar Erjolën të zhvishet, teksa më pas ka nuhatur rrobat e saj.

“Kur bëhet fjalë për gocat e kolme, sidomos për Erjolën…ka gjithë atë trup!”, është shprehur ai.

Nga ana tjetër Erjola ka thënë: “Ishte hera e parë që e shihja Atdheun në një situatë jashtë punës. Mendoj se mund të kalojmë mirë dhe ai i bëri ca hapa drejt meje.”

Por, si qëndron e vërteta e lidhjes së tyre? Ditën e sotme në një lojë në “E diell” ajo zbuloi se nul janë në lidhje teksa i bëri atij një rreng. Ajo i tha se ka një pëlqim për të dhe e ftoi në takim.

“Athe si je? Më ka marrë malli shumë dhe doja të thoja se dua të vazhdojmë atë që lamë përgjysmë te Kepi!”, i tha ajo.