NËNË PËR HERË TË DYTË/ Sara Hoxha tregon sa i është rritur barku muajin e fundit (FOTO) - AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË DYTË/ Sara Hoxha tregon sa i është rritur barku muajin e fundit (FOTO)

NËNË PËR HERË TË DYTË/ Sara Hoxha tregon sa i është rritur barku muajin e fundit (FOTO)

Në deklaratat e tyre të mëparshme çifti i njohur i showbizit LEdion Liço dhe Sara Hoxha kanë shprehur se duan familje të madhe e mesa duke ata po e plotësojnë këtë dëshirë.

Lajmin e bëri të ditur Sara para disa ditësh e së fundmi ajo ka publikuar edhe një foto tjetër ku shfaqet duke përkëdhelur barkun.

Në jetë pritet të vijë fëmija i dytë i tyre, gjinia e të cilit nuk dihet ende.

View this post on Instagram

another European capital coming your way😛👶🏼

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Por nga postimi i mëparshëm, duket se ata e kanë menduar diçka në lidhje me emrin e tij.

Sara në foton e mëposhtëme ku tregon sa i është rritur barku në muajin e fundit:

/AlpeNews.al