“NËSE NUK I BËNI SEKS ORAL AJO DO T’JU TRADHËTOJË”/ Reperi i njohur bën deklaratën befasuese (FOTO) – AlpeGossip
“NËSE NUK I BËNI SEKS ORAL AJO DO T’JU TRADHËTOJË”/ Reperi i njohur bën deklaratën befasuese (FOTO)

“NËSE NUK I BËNI SEKS ORAL AJO DO T’JU TRADHËTOJË”/ Reperi i njohur bën deklaratën befasuese (FOTO)

Mes reperave të rinj italianë ai që për momentin ka bujën më të madhe quhet Emis Killa. Përveç teksteve dhe këngëve ai njihet edhe për mënyrën pa komplekse të të shprehurit në Twitter. Statuset e tij janë gjithmonë shumë të komentuar për faktin se ai shpreh mendimin e tij edhe për tema të nxehta seksuale e jo vetëm.

Emis është i mendimit se statuset e tij mund të influencojnë shumë njerëz dhe mund të bëj që diçka të ndryshojnë në jetën e tyre. Në një kohë kur të gjithë po shpenzojnë kohën e tyre në Instagram ai do që të mbahet mend për statuset e pa fundme në Twitter. Kështu ka ndodhur edhe me mendimin e tij mbi seksin oral ku shkruan:

“Nëse nuk do ti bëni seks oral ajo do t’ju tradhëtojë”- dhe me qindra komente kanë ardhur në profilin e tij. Disa prej ndjekësve e kanë shpërndarë këtë status e disa të tjerë përfshirë edhe gazetaren e njohur Francesca Barra që shprehen se ata mendojnë dhe shpresojnë se atij mund ti kenë vjedhur profilin.

Por sigurisht Emis Killa ka reaguar dhe është shprehur se nuk ka asgjë për tu habitur këto janë mesazhe që njerëzit duhet t’i marrin parasysh.