NGA KAPELET KOVË TEK KUADRATAT/ 29 veshjet më të mira nga “Java e Modës së Parisit” – AlpeGossip
NGA KAPELET KOVË TEK KUADRATAT/ 29 veshjet më të mira nga “Java e Modës së Parisit”

NGA KAPELET KOVË TEK KUADRATAT/ 29 veshjet më të mira nga “Java e Modës së Parisit”

Është e sigurt të thuhet se Java e modës së Parisit është duke tërhequr vëmendjen e gjithë femrave dhe mediave.

Emrat e njohura të modës kanë prezantuat koleksionet e reja si, Dior,Saint Laurent.Ndër detajet e  para që u panë si një risi gjatë sfilatave janë kapelet në formë kove dhe çantat që ishin të vogla dhe në froma gjeometrike.

Ndërkohë pjesa më e madhe  e veshjeve ishin me lule,kuadratat dhe pala. Java e modës në Paris ëhtë një ndër eventet që oritet me padurim ku shum blogere,modele dhe fashion-ista marrin pjesë.

Ju njohim  me disa nga veshjetmë të mira.