NGJYRA DHE AKSESORË/ Blogeret na “morën mendjen” me veshjet super trend dhe stil (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA DHE AKSESORË/ Blogeret na “morën mendjen” me veshjet super trend dhe stil (FOTO)

NGJYRA DHE AKSESORË/ Blogeret na “morën mendjen” me veshjet super trend dhe stil (FOTO)

Edhe për këtë javë ne  kemi përzgjedhur veshjet më të mira të blogereve të cilat  na befasojnë çdo ditë me look-un e tyre plot stil dhe klas.

Ndryshe nga herët e tjera kur blogeret zakonisht bëjnë xing këtë herë  ato  kanë përzgjedhur trende të ndryshme dhe të veçanta. Ngjyrat më “In” dhe aksesorët  “cool” të cilët janë rikthyer në qendër të vëmendjes.

Printe, ngjyra të forta, veshje njëngjyrëshe, kostum serioz, dhe aksesorët si çantat, berete,syze,vath janë gjithçka që duhet të shihni sot ,dhe të mësoni se këto detajet janë sekretet për tu dukur sa më fashion për këtë sezon.

Jonida Maliqi

Anxhelina Kotorri

Lori Hoxha

Estela Ujka

Armina Mevlani

AlpeNews.al