Noizy TALLET me Oriola Marashin, shihni si “e rreh” para të gjithëve dhe... (VIDEO) - AlpeGossip
Noizy TALLET me Oriola Marashin, shihni si “e rreh” para të gjithëve dhe… (VIDEO)

Noizy TALLET me Oriola Marashin, shihni si “e rreh” para të gjithëve dhe… (VIDEO)

Noizy është një nga reperat më të suksesshëm shqiptare, repertori muzikor i të cilit është shumë i gjërë pasi numëron shumë hite. Jo më kot Noizy ka mbi 1 milion folloëers në Instagram, ku i mban të përditësuar ndjekësit e tij me foto e video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale. Këtë gjë ka bërë ai së fundmi ku ka publikuar një video në të cilën shfaqet duke i bërë Oriola Marashit, lojën që e kemi bërë të gjithë të paktën një herë në jetë.

Nëse nuk e dini është ajo loja ku i vendos dikujt 2 gota me ujë në duar që mos të lëvizë sepse derdhen ose thyhen.

Ai e ka filmuar këtë moment dhe e ka publikuar në instastory ku Oriola i thotë që most a filmojë me këto flokë, ndërsa Noizy e godet me shaka dhe qesh me të madhe.