NUK DO TA BESONI/ Ja çmimi marramendës i pulovrës që Xhensila mban të veshur (FOTO) – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Ja çmimi marramendës i pulovrës që Xhensila mban të veshur (FOTO)

NUK DO TA BESONI/ Ja çmimi marramendës i pulovrës që Xhensila mban të veshur (FOTO)

Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet më të njohura e më të dashura të publikut shqiptar. Ajo gjithnjë arrin të tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot dhe videot që poston.

Xhensila gjithashtu komentohet e komplimentohet shumë për pamjen e jashtme dhe look-un e saj. Në këngën e saj të fundit ”Paris” bukuroshja tërhoqi shumë vëmendje me veshjet e saj aq të bukura.

Në një nga sekuencat e këngës, Xhensila u shfaq e veshur me pulovrën ”Bonjour Paris” të markës luksoze ”Balenciaga”. Për profilin ”What They Wearin” nuk ishte shumë e vështirë që të gjenin se sa kishte kushtuar bluza e famshme.

Sipas tyre, kjo pulovër ka kushtuar plot 895 euro. Mesa duket, Xhensila nuk e vret shuë mendjen për të kursyer kur vjen fjala tek paraqitja e saj e jashtme. Dhe themi kështu duke mos llogaritur në çmim takat dhe rripin e belit ”Dior” e gjithashtu vathët ”Chanel”. /AlpeGossip.al