NUK I REZISTOI DOT/ Anna Lika bën ndryshimin që nuk pritej në pamje (FOTO) – AlpeGossip
NUK I REZISTOI DOT/ Anna Lika bën ndryshimin që nuk pritej në pamje (FOTO)

NUK I REZISTOI DOT/ Anna Lika bën ndryshimin që nuk pritej në pamje (FOTO)

Aktorja e njohur Anna Lika është bërë prej vitesh pjesë e mediave rozë dhe gjithmonë komentohet për jetën e saj private. Anna siç dihet është pjesë e emisionit të ndjekur “Mos i fol shoferit” ku së bashku me aktorë të tjerë sjellin skeçe komike për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe publikon vazhdimisht foto nga përditshmëria e saj. Së fundmi, Anna ka treguar se si shumë personazh të tjerë të njohur nuk i rezistoi dot modelit të flokëve më të pëlqyer të momentit.

Ajo ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku ka treguar se i ka prerë flokët shkurt fare dhe nëpërmjet një pyetësori i ka pyetur ndjekësit se nëse e pëlqejnë apo jo pamjen e saj të re.