“NUK ISHTE NË DASMËN E SARËS DHE LEDIONIT”/ FOTO: Arbana “rikthehet” në publik me një pamje të re – AlpeGossip
“NUK ISHTE NË DASMËN E SARËS DHE LEDIONIT”/ FOTO: Arbana “rikthehet” në publik me një pamje të re

“NUK ISHTE NË DASMËN E SARËS DHE LEDIONIT”/ FOTO: Arbana “rikthehet” në publik me një pamje të re

Po ku kishte humbur Arbana? Të gjithëve na ka ndodhur të pyesim së fundi, sidomos pas mungesës së saj në dasmën e dy miqve, Sarës dhe Ledionit. Që pas programit ‘Dua të të bëj të lumtur’, ajo nuk është shfaqur më as në ekran, as në rrjetet sociale dhe portalet u bënë merak. Po Arbana me sa duket paska kaluar një periudhë të gjatë pushimesh, kjo duket nga bronzatura në lëkurë. Dhe tani është rikthyer në Tiranë, madje ka ndryshuar dhe stilin e flokëve, gati për të pritur sezonin e vjeshtës. Stilistja e flokëve Jetmira Dushi, ka publikuar një foto të saj. Do ta shohim apo jo Arbanën këtë sezon në ekran, si qysh, tek, do ta marrim vesh pak më vonë.