“NUK JU DEFINON NUMRI I PERSONAVE QË KENI FJETUR”/ Bebe Rexha jep këshilla për fansat në rrjete sociale (FOTO) – AlpeGossip
“NUK JU DEFINON NUMRI I PERSONAVE QË KENI FJETUR”/ Bebe Rexha jep këshilla për fansat në rrjete sociale (FOTO)

“NUK JU DEFINON NUMRI I PERSONAVE QË KENI FJETUR”/ Bebe Rexha jep këshilla për fansat në rrjete sociale (FOTO)

Bebe Rexha i jep shumë shpesh mesazhe dhe këshilla për fansat e saj në rrjetet sociale.

Këngëtarja i inkurajon ndjekësit e saj që të duan veten dhe trupin e tyre. Dhe së fundi i motivoi me një shkrim duke iu treguar që të mos bëjnë gjithçka sipas numrave, sepse jeta nuk përcaktohet si e tillë.

“Për të gjithë: Numri i shakallëve që ke ngjitur. Numri prapa postimit tuaj të fundit në Instagram. Numri i miqve që ju keni. Numri i personave me të cilët keni fjetur. Këta numra nuk iu definojnë ju. Ajo që ju definon ju nuk mund të matet,”-shkruan këngëtarja me origjinë shqiptare në Instagram.