“NXJERR TRUPIN PËR LIKE”/ Aulona Musta “i përvishet keq” fanses:Turp për ty…(FOTO) – AlpeGossip
“NXJERR TRUPIN PËR LIKE”/ Aulona Musta “i përvishet keq” fanses:Turp për ty…(FOTO)

“NXJERR TRUPIN PËR LIKE”/ Aulona Musta “i përvishet keq” fanses:Turp për ty…(FOTO)

Aulona Musta është një nga moderatoret më të përfolura në mediat rozë. Ajo shumë aktive në  rrjetin social insragram ku publikon foto të nxehta me bikini,të cilat kritikohen gjithmonë nga ndjekësit.

Aulona dhe pse e veshur  ka rënë prap preh  e kritikave kësaj radhe për pozicionin porvokues.

Moderaatorja si gjithmonë nuk i ka kursyer fjalët ndajë fanses.