Olti Curri sulmon Agron Llakajn për LGBTI: Me probleme seksuale, skeç komunist dhe pervers (VIDEO) – AlpeGossip
Olti Curri sulmon Agron Llakajn për LGBTI: Me probleme seksuale, skeç komunist dhe pervers (VIDEO)

Olti Curri sulmon Agron Llakajn për LGBTI: Me probleme seksuale, skeç komunist dhe pervers (VIDEO)

Olti Curri ka kritikuar një skeç të programit Al Pazar që drejtohet nga aktori i njohur Agron Llakaj.

Materiali humoristik kishte në përmbajtje debatin për komunitetin “LGBTI” dhe hyrjen e tyre në ambjentet e shkollave.

Blogeri thotë se skeçi ka për skenarist njerëz që kanë probleme seksuale pasi sipas tij në shkolla duhet të flitet për këto tema.

“Sa idiot apo injorant duhet te jete nje skenarist te beje nje skeç te tille…!!!

Skeç komunist, pervers dhe krijuar nga njerez me probleme seksuale alarmante…

Ne shkolla mund te mos kete nevoje per delegate nga LGBT-ja por te rinjte duhet te dine edhe te flasin per diversitetin seksual, rracor, gjinor, karhinor…

Me mire tu flasesh hapur per nje gje qe shoqeria e ka tabu, sesa te shohesh te rinj gjimnazesh qe luajne ne kazino dhe per te lare borxhet bejne prostitucion duke shkuar me meshkuj femra pleq plaka…” shkruan Olti Curri.

Sa idiot apo injorant duhet te jete nje skenarist te beje nje skeç te tille…!!!Skeç komunist, pervers dhe krijuar nga njerez me probleme seksuale alarmante…Ne shkolla mund te mos kete nevoje per delegate nga LGBT-ja por te rinjte duhet te dine edhe te flasin per diversitetin seksual, rracor, gjinor, karhinor…Me mire tu flasesh hapur per nje gje qe shoqeria e ka tabu, sesa te shohesh te rinj gjimnazesh qe luajne ne kazino dhe per te lare borxhet bejne prostitucion duke shkuar me meshkuj femra pleq plaka…

Gepostet von Olti Curri am Montag, 9. April 2018