PARA PASQYRËS DHE ”E DEHUR”/ Modelja e famshme i ”çmend” të gjithë me foton seksi – AlpeGossip
PARA PASQYRËS DHE ”E DEHUR”/ Modelja e famshme i ”çmend” të gjithë me foton seksi

PARA PASQYRËS DHE ”E DEHUR”/ Modelja e famshme i ”çmend” të gjithë me foton seksi

Bella Hadid i është përkushtuar punës gjatë qëndrimit të saj në Londër.

Gjatë një seti fotografik modelja 23 vjeçare ka gjetur momentin edhe për të realizuar një selfie seksi para pasqyrës.

Ish-e dashura e The Weeknd ka provokuar e veshur me të brendshme, e me një pije alkoolike në dorë.