PAS NDARJES NGA BASHKËSHORTI/ Reperja pranon propozimin e të moshuarit (VIDEO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA BASHKËSHORTI/ Reperja pranon propozimin e të moshuarit (VIDEO)

PAS NDARJES NGA BASHKËSHORTI/ Reperja pranon propozimin e të moshuarit (VIDEO)

Reperja Cardi B vendosi të surprizojë një klasë kërcimi me të moshuar që ti dhurojë pak nga muzika e saj.

Së bashku me moderatorin James Corden, ajo kërceu dhe performoi hitin “I like that” dhe të moshuarit e pëlqyen shumë.

Një prej tyre, i quajtur Gunter ishte pranë reperes kur e pyeti nëse po kërkonte për një person në jetën e saj duke iu referuar vetes. Cardi heshti disa sekonda dhe iu përgjigj duke qeshur, “Patjetër”. Të dy qeshën dhe vazhduan kërcimin.

Kohët e fundit, reperja është përfolur për ndarjen nga bashkëshorti Offset, i cili po i lutet dhe po bën cdo gjë që të kthehen sërish bashkë.