“PËRKËDHELJA PËRPARA KOPSHTIT”/ Miriam Cani publikon foton “e ëmbël” me Amelin dhe “ne u velëm” – AlpeGossip
“PËRKËDHELJA PËRPARA KOPSHTIT”/ Miriam Cani publikon foton “e ëmbël” me Amelin dhe “ne u velëm”

“PËRKËDHELJA PËRPARA KOPSHTIT”/ Miriam Cani publikon foton “e ëmbël” me Amelin dhe “ne u velëm”

Mëngjesin e sotëm Miram Cani ka postuar në profilin e saj të “Instagramit” një foto me vogëlushen e saj

Këngëtarja  shfaqet së bashku me Amelinë në një përqafim të ngrohtë përpara se e vogla të shkojë në kopsht.

Disa përkëdhelje përpara se kopshtit. Mirëmëngjes”: shkruan krah fotos së ëmbël Miriami