POZOI BARDH E ZI/ Modelja e njohur surprizon me fotot nudo gjatë shtatzanisë – AlpeGossip
POZOI BARDH E ZI/ Modelja e njohur surprizon me fotot nudo gjatë shtatzanisë

POZOI BARDH E ZI/ Modelja e njohur surprizon me fotot nudo gjatë shtatzanisë

Supermodelja 22 vjeçare, Tina Kunakey është në pritje të fëmijës së parë me aktorin e famshëm italian Vincent Cassel.

Ajo ka treguar barkun e rrumbullakosur teksa pozonte nudo për revistën Photo. Në foton bardhë e zi Tina duket e shumë seksi dhe tërheqëse, ndërsa barku i shtatzënis i jep ate hijeshinë e vetë.

Fotot u realizuan nga fotografi Victor Santiago. Ndërkohë përmendim që 22-vjeçarja u martua me aktorin italian Cassel, 30 vjeç më të madh se ajo në gusht të vitit të kaluar ndërsa në janar çifti njoftoi shtatzëninë.