QËNDRONI GATI/ Ja detaji që zbulon martesën e Justin Bieber dhe Hailey... - AlpeGossip
QËNDRONI GATI/ Ja detaji që zbulon martesën e Justin Bieber dhe Hailey…

QËNDRONI GATI/ Ja detaji që zbulon martesën e Justin Bieber dhe Hailey…

Qëndroni gati sepse martesa e Jusin Bieber dhe modeles Hailey Baldwin mund të ndodhë çdo minutë.

Këngëtari na zbuloi një të dhënë që tregon pikërisht se dasma e tyre është më pranë nga sa e kishim pritur të gjithë.

Teksa është fotografuar nga paparacët së bashku me të fejuarën e tij, Justin u pyet se çfarë projektesh do të vijnë pas këngës së tij të fundit “No Brainer”.
Teksa ktheu shikimin nga Hailey, Justin u përgjig : “Çfarë ka më pas? Do të martohem!”

Shumë adhurues të tij e kanë marrë përegjigjen si një konfirmim që Justin nuk do të bëjë më muzikë të re deri për martesë e ndërsa të tjerë e kanë marrë këtë përgjigje si një shenjë që martesa e tyre është fare pranë.

Epo na mbetet të presim e të shohim!