Rike Roci flet për të dashurin: Kemi kohë bashkë, unë nuk kam pasur shumë meshkuj në… (VIDEO) – AlpeGossip
Rike Roci flet për të dashurin: Kemi kohë bashkë, unë nuk kam pasur shumë meshkuj në… (VIDEO)

Rike Roci flet për të dashurin: Kemi kohë bashkë, unë nuk kam pasur shumë meshkuj në… (VIDEO)

Ajo ka qenë shpesh fokus i mediave rozë për lidhjet e saj të mundshme. E ftuar në “Një kat më lart” Rike Roçi i dha moderatorit Ermal Peçi shumë përgjigje rreth jetës personale.

Me shaka, Ermali i thotë se mashkulli i saj zë vend në portale dhe se do ishte mirë, më në fund, të na tregonte si është e vërteta. Duke parë fotot e saj të udhëtimeve ajo thotë:

“Unë bredh o me shoqet, o me të dashurin. Nuk jam vetëm, kam kohë që jam lidhur. Portalet kanë shkruajtur gjëra që kam qeshur. Më thanë që isha ne Ibiza me Icardin, isha me të dashurin tim. Nuk kam pasur shumë meshkujt në jetën time edhe pse mbase njerëzit e kanë menduar. Ai ka shumë besim tek unë….”

Sa e ka ndjekur ai në “Dancing with the stars”? E ka mbështetur që në fillim? Kurioz të dimë nëse ai është një mashkull i kuruar, edhe pse fjala ‘metroseksual’ e step pak Riken. Ka një telefonatë surprizë për Riken? Dasëm në horizont? Merrni të gjitha përgjigjet pas minutës se 18-të të videos së mëposhtme.