ROMEO HYN NË “BIG BROTHER”/ A do e njohin banorët? Ja çfarë thotë ai – AlpeGossip
ROMEO HYN NË “BIG BROTHER”/ A do e njohin banorët? Ja çfarë thotë ai

ROMEO HYN NË “BIG BROTHER”/ A do e njohin banorët? Ja çfarë thotë ai

Mbrëmjen e sotme në “Big Brother VIP” është futur edhe Romeo, i cili do ndërrohet me Donaldin.

Romeo ishte ne dhomën e rrëfimit dhe foli nëse do e njohin banorët e tjerë dhe ai u shpreh jo. ndërsa Arbana e pyeti nëse do e njohi Beatrix ai tha jo.

Ndërsa foli edhe për Beniadën ai u shpreh se është vajzë e mirë dhe gjithë ata djemë që pse e lenë të lir në shtëpi.