”VETËM PO PATE LEK E BËN BELIN SI TY…”/ Lori Hoxha i kthehet keq fansit: Imagjino ti kesh… (FOTO) – AlpeGossip
”VETËM PO PATE LEK E BËN BELIN SI TY…”/ Lori Hoxha i kthehet keq fansit: Imagjino ti kesh… (FOTO)

”VETËM PO PATE LEK E BËN BELIN SI TY…”/ Lori Hoxha i kthehet keq fansit: Imagjino ti kesh… (FOTO)

Bukuroshja Lori Hoxha është një nga personazhet më të famshme të showbiz-it shqiptar. Blogerja është shumë e përfolur për shkak të jetës luksoze që ajo bën të cilën shumë shpesh e ndan dhe me fansat e saj në rrjetet sociale.

Këto kohë, bukuroshja ka publikuar shumë foto ku tregon se po shijon pushimet e verës në maksimum. Së fundmi, Lori është në një udhëtim me të ëmën e saj në Itali dhe ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj foto të shkëputura nga pushimet që po bën.

Blogerja ka postuar foton e saj të fundit para 1 ore dhe ajo është e ulur në një ballkon me pamje nga deti dhe e veshur  me rrobabanjo teksa pi një kafe. Tepër seksi me linjat e saj trupore, Lori ka marrë shumë komente pozitive, por njëri nga ndjekësit nuk mendon si të tjerët.

Ai i thotë Lorit se që ta kesh belin si ajo duket ose të kesh shumë lekë, ose të kesh një adresë në photoshop.

Dhe Lori që patjetër nuk ja ka kursyer i është kthyer duke i thënë: Imagjino ti kesh të dyja

/AlpeGossip.al